Podświadomość

Podświadomość jest karmiona wszystkim, absolutnie wszystkim co obserwujesz w każdej chwili od początku swoich narodzin do dnia dzisiejszego.
Wychowanie przez rodziców, system „edukacji”, religie, rówieśnicy, sąsiedzi, dziadkowie, wujkowie, ciotki, koledzy z pracy, partnerzy, itd. ale NAJWIĘKSZĄ KARMĄ dla podświadomości były i są środki masowego przekazu.

TV, radio i media społecznościowe budują twój system wartości, twój wizerunek na tle innych ludzi, oraz samego siebie we własnych oczach. Gwiazdy kina, tv, artyści, gwiazdy sportu, kreowały nasze JA, nasz wzór oraz modę.

To, jaki teraz jest Twój system wartości, to wynik tego wszystkiego co zostało przez ciebie zebrane na przełomie tych wszystkich lat, świadomie, bądź (najczęściej) nieświadomie. Twoja podświadomość jest „ulepiona” z tych przekonań a to właśnie ona, TWOJA PODŚWIADOMOŚĆ wyświetla film, w którym to TY grasz główną rolę.

Czy odpowiada Ci twa rola? Czy jesteś świadomy filmu, w którym grasz? Jaki gatunek preferujesz w „nowym” sezonie? Jaką postać chcesz teraz zagrać? Wiedz, że jesteś nieprawdopodobnie piękną, Boską istotą, zasługujesz na absolutnie wszystko czego pragniesz, jesteś godna/y wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w całym stworzeniu.Pokochaj Siebie ❤