Początek masowego ruchu

Jak można słuchać tych wszystkich informacji i nie czuć zniechęcenia? Jak nie czuć się beznadziejnie? No cóż, patrzę wstecz, kiedy zaczynałem czuć się beznadziejnie, z powodu raportów o potwierdzonych kontaktach z istotami pozaziemskimi (ET), które miały miejsce w latach 40-tych, 50-tych i 60-tych.

 We wszystkich tych sprawozdaniach ET prosili o dwie rzeczy: “Rozwijajcie się duchowo lub rozszerzajcie swoją świadomość, i żądajcie uwolnienia technologii ukrytych przez wasze rządy.”

To są dwie rzeczy, na których możemy się skupić. Jeśli zaczniemy się organizować i żądać uwolnienia ukrytych technologii, to nie będą mieli wyboru. Jeśli skoncentrujemy się wewnętrznie, jakakolwiek by nie była nasza religia, na tym aby stać się najlepszą istota ludzką, jaką tylko byc możemy, i na rozszerzaniu swojej świadomości po komfort własnego systemu przekonań, kiedy robimy te dwie rzeczy, zyskamy wolność, której pragniemy.

Zaczęłam zdawać sobie sprawę, że Klika (Cabal), albo Illuminati, albo jakkolwiek chcemy ich nazwać, oni celowo trzymają nas w stanie walki między sobą, bo wiedzą, że potencjał naszej jednolitej świadomości, jeśli kiedykolwiek zjednoczymy się i przestaniemy walczyć między sobą, jest niezwykle silny.

Oni wykorzystują tę energię przeciwko nam, hodując i zarządzając naszą świadomością w taki sposób, że z myśli, które nam programują tworzymy taką wersję rzeczywistości, która kreuje matrix.

Tak jak w filmach z serii Matrix. I tak stworzyliśmy matrix, który jest naszym więzieniem. Zrobiliśmy go z własnej świadomości i z własnych myśli, które są zarządzane, hodowane, programowane i kontrolowane.

A jeśli to prawda, to mamy władzę wewnątrz nas samych, żeby zjednoczyć się, zatrzymać wzajemną walkę i przebudować świat.

Kluczem są emocje. Nie uczy się nas niczego o tym, jak radzić sobie w tym świecie z emocjami. To jak duża czarna dziura, a my po prostu tryskamy energią emocjonalną wszędzie dookoła, jak niekontrolowany zraszacz ogrodowy. Czy roztrwonilibyśmy tak pieniądze? Czy zmarnowalibyśmy tak benzynę do naszego auta? Nie.

Więc musimy przyjrzeć się naszej energii emocjonalnej w ten sam sposób, bo to jest wielki klucz, jako istoty ludzkie mamy silne emocje. 

A to oznacza wiele siły płynącej z tych emocji. Tylko, że jedyną drogą do posłużenia się nią jest zebranie się razem i odkrycie, że nasza jedność nie jest na tym zbudowana i przestać  patrzeć przez nasze ideologie, które mogą nas dzielić i nasze przekonania, które mogą nas dzielić. Musimy się zebrać, skupić się na tym, że wszyscy jesteśmy ludźmi. 

Wszyscy mamy serca i dusze, i sumienie. Musimy spojrzeć na to, co nas łączy, przyjąć energię emocjonalną  pochodzącą z miłości i połączenia, i sprawić, by stała się naprawdę potężna i z intencją uwolnić ją falami świadomości , energii i mocy. To może zmienić ten świat i matrix, na którym jest oparty w taki sposób, w jaki chcemy dla nas samych, dla naszych dzieci, dla naszych wnuków, dla wszystkich zwierząt i środowiska naturalnego. Możemy go przebudować, tylko dzięki mocy świadomości. Możemy uzyskać pełne ujawnienie tylko dzięki mocy świadomości. Ale możemy tą energią władać tylko razem, możemy nią władać tylko z miłością do siebie nawzajem i do całej planety. 

Jestesmy w poczatkach tego masowego ruchu, a każdy ruch jak wiadomo, czy mówimy o ruchu na rzecz praw obywatelskich, ruchu na rzecz zniesienia niewolnictwa, ruchu na rzecz praw kobiet, to zawsze jest tak, że gdy osiągnie on rodzaj jakby masy krytycznej, to wtedy następują zmiany polityczne.

Tak więc, jest to bardzo, bardzo istotna sprawa. Głęboko wierzę, że nadszedł czas, aby wszyscy zajęli stanowisko. Nie możemy po prostu cofnąć się i pozwolić, aby stały się  te wszystkie rzeczy. Nawet jeśli nie wierzymy  w pełni we wszystko, co osoby w tym filmie lub inni informatorzy komunikują, to warto się nad tym zastanowić. Czy naprawdę możemy sobie pozwolić na taką ignorancję, żeby odwrócić się plecami do tych informacji? Nie mamy czasu by siedzieć bezczynnie, i spierać się o to czy te informacje są prawdziwe. Planeta umiera. Mamy załamanie gospodarcze. Mamy masowy głód. Mamy największą falę masowego wymierania od czasu wyginięcia dinozaurów. Nasza ekosfera załamuje się. Widzimy brak wody. Widzimy stale rosnące temperatury globalne. I tak naprawdę nikt z tym nic nie robi. 

Zakorzeniona struktura władzy pozostaje taka jaka jest. Wciąż spalamy paliwa kopalne. Wciąż nie otrzymujemy dostępu do tych niesamowitych technologii. Jeśli nastąpi pełne ujawnienie informacji, to tama pęknie.

Znajdziemy się w zupełnie nowej rzeczywistości, która bardzo dobrze może być złotym wiekiem, który był nam obiecany w tak wielu różnych starożytnych naukach i tradycjach. Wierzę, że w ciągu naszego życia`ujrzymy pełne ujawnienie tych tzw. “zakazanych technologii”.

Staniemy się prawdziwie galaktyczną cywilizacją. Zrobimy to we współpracy z ludźmi w wojsku, członkami społeczności wywiadowczej, ludzi, którzy pracowali dla Kliki (Cabal) i postanowili zerwać z tym wszystkim, stać się informatorami i być zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie. 

Ten film jest uosobieniem tego globalnego ruchu. Ten film jest czerwoną pigułką, która budzi Cię do tego, co naprawdę dzieje się na świecie. 

Oni nie posiadają ludzi do walki z nami. Klika traci. Jesteśmy po zwycięskiej stronie historii, idziemy naprzód krok po kroku, a w pewnym momencie, to wszystko się rozpadnie. Tak więc, kiedy podnosimy świadomość, gdy spotykamy się w grupie, gdy tworzymy tę inicjatywę, gdy określamy czego chcemy i utrzymujemy to, jako stan umysłu, to dosłownie przekształcamy tę planetę w złotą oazę, tak jak to zawsze miało być. Zapierająca dech w piersiach przyszłość, o której słyszeliśmy z tak wielu starożytnych tradycji, czy nazywamy to wzniesieniem, czy złotym wiekiem, czymkolwiek to jest. 

Wierzę, że to jest możliwe i od nas zależy współtworzenie tej niesamowitej rzeczywistości.