#5 Przestrzeń wariantów

Gdzie znajdują się wszelkie możliwe warianty Twojego życia? Jest to umowne miejsce, które zawiera wszystko (sic!) co jest, było i kiedykolwiek będzie. W filmie zawieram krótkie wyjaśnienie.

Przestrzeń wariantów to struktura informacyjna. Jest to nieskończone pole informacji, zawierające wszystkie warianty wszystkich zdarzeń, które mogą się wydarzyć. Można powiedzieć, że w przestrzeni wariantów jest wszystko, co było, jest i co będzie. Przestrzeń wariantów służy w charakterze szablonu, układu współrzędnych ruchu materii w czasie i przestrzeni.

Zarówno przeszłość, jak i przyszłość znajdują się tam stacjonarnie, jak na taśmie filmowej, a efekt czasu pojawia się tylko w rezultacie przemieszczenia poszczególnego kadru, w którym wyświetlana jest teraźniejszość.
Świat istnieje jednocześnie w dwu postaciach: fizycznej, namacalnej rzeczywistości i metafizycznej przestrzeni wariantów, leżącej poza zasięgiem percepcji, lecz nie mniej obiektywnej. Dostęp do tego pola informacji w zasadzie jest możliwy. Właśnie stamtąd bierze się wiedza intuicyjna i wizje jasnowidzów.

Zapraszam.
Kontakt
Therankerr@gmail.com
+48 729 527 301

a tu obiecana wiedza na temat fizyki kwantowej i nie tylko, która odmieniła moje spojrzenie na tzw. MATRIX w którym żyjemy:

  1. https://www.youtube.com/channel/UCqOfqQEYTCt0bMKahKXgMGA
  2. https://youtu.be/cbB1PXbGg90