therankerr@gmail.com

Theran

Imię Maciej, nadano mi ponad 46 lat temu co nie było moim świadomym wyborem, dlatego przedstawiam się tym, które przyszło do mnie około 4 lat temu, i jest nim Theran. Imałem się przeróżnych zajęć w życiu, z zawodu piekarz i informatyk choć był też epizod w branży jubilerskiej.

Oprócz imienia, dostałem w młodości wiele przeróżnych etykiet, niepotrzebnej wiedzy i śmieci, jak zresztą prawie każdy z nas, jednak gdy uzyskujesz świadomość tego kim jesteś i jaką masz w sobie moc, świat zmienia się nie do poznania, niemal na twoich oczach.

Moja droga niewiele różni się od Twojej, bywało bardzo trudno, ale też cudownie kiedy dusza wraz z ciałem radowali się bezgranicznie. Miałem okazję doświadczyć łez w chwilach upadku jak i w chwilach wzniosłych, przepełnionych miłością i błogostanem – to mnie zmieniło bezpowrotnie.

Moje doświadczenia z miejsc poza czasem i materią odsłoniły długo uśpione potencjały i zdolności, które wykorzystuję, aby pomagać innym zrozumieć kim są i w jaki sposób radzić sobie z trudnościami życia oraz dotrzeć do prawdziwej swej istoty, harmonii, równowagi i miłości, którą jesteśmy oraz świadomie zacząć wybierać i otrzymywać dla siebie od wszechświata, którego częścią jesteśmy, to, czego pragniemy, z lekkością, łatwością i przyjemnie.

Transerfing rzeczywistości Vadima Zelanda odmienił moje życie.
Jest również zwieńczeniem moich długoletnich poszukiwań praw rządzących wszechświatem, oraz tego co dzieje się w nas, a moja fascynacja prostotą technik i ich skuteczności w urzeczywistnianiu moich celów utwierdza mnie w przekonaniu, że to po prostu działa!

Z chęcią podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniami z kilku ostatnich lat, odkąd używam tego narzędzia.

Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy jaką jest tworzenie własnej rzeczywistości.